שיקום הפה

עששת ומחלות חניכיים הם הגורמים העיקריים להרס השן ומצב בריאותי ואסתטי ירוד של הפה. כיום, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת בעולם, ניתן לשקם את הפה מבחינה קוסמטית ובריאותית ברמה גבוהה ביותר, בין השאר ע"י גילוי מוקדם של מחלות באמצעות המכשור המתקדם. אנו נותנים מענה לכל צורך דנטאלי החל מהלבנת שיניים, סתימות וטיפולי שורש, יישור שיניים, כתרים ועד השתלות שיניים ושיקום כללי של הפה ללא כאבים ותופעות לוואי כמו בעבר.

בעזרת הטכנולוגיה אנו מממשים את שאיפותיו של המטופל אשר סובל מפגיעה כזו או אחרת המצריכה שיקום ומחזירים לו את החיוך ובטחונו העצמי. כמו כן, אנו נותנים מענה טיפולי איכותי לילדים הן מבחינת הטיפול עצמו והן מבחינת הבנתנו וגישתנו לחששות הילד, ע"י טיפול בגז צחוק. בד בבד, אנו מציעים לכם ניסיון ללא פשרות של צוות רופאים איכותי ומיומן.

אחת השיטות החדשניות היא טיפול שורש במיקרוסקופ אשר מגדיל את רמת דיוק הטיפול ושומר על תוצאותיו לאורך זמן.

שיטת all on four אשר מאפשרת השתלת ברגים ובמרבית המקרים ניתן להרכיב שיקום מיידי באופן מיידי, ללא הצורך בהמתנה של מס' חודשים.

שיקום הפה - המרכז להשתלות שיניים ושיקום הפה בהנהלת ברטי שגב

מרכז מומחים לרפואת שיניים בחדרה מונה צוות רופאים מיומן אשר עובר השתלמויות בארץ ובחו"ל ומתעדכן בכל חידוש אשר הטכנולוגיה המודרנית מציעה כיום ובכך אנו מאפשרים לכם את הטיפול החדיש, האיכותי והאמין ביותר הקיים בעידן בו האסתטיקה ובריאות הפה שזורים זה בזה.

כולנו חושקים בחיוך יפה ובריא, זה הזמן לקבוע פגישת יעוץ במרפאתנו אצל רופא מומחה אשר יכוון ויסייע לך עם מיטב ניסיונו.

Scroll to Top