יישור שיניים

יישור שיניים המתבצע ע"י אורטודנט – מומחה ליישור שיניים, עוסק באבחון, מניעה ותיקון של א-סימטריה המתרחשים כתוצאה מ: פגם בסגר הפה, עודף/חוסר שיניים, שיניים עקומות, שיניים "רוקדות", בליטת יתר של השיניים העליונות ביחס לשיניים התחתונות (או להיפך), מיקום לסת בלתי שווה, הפרעה במפרק הלסת וכו'.

בעידן המודרני והמתפתח יישור שיניים הוא תהליך פשוט ובלתי מורכב, אנחנו לא צריכים להירתע יותר ולשאול את עצמנו שאלות כגון איך אראה עם מתקן ליישור שיניים? או החשש מתגובת חברים במקרה של ילדים ונוער הרגישים לכל הערה. כמענה לבעיות אלו, פותחו מספר פתרונות אסתטיים אשר החוויה המלווה אותם ברוב המקרים אינה כרוכה בשיקול תדמיתי, בין אם אתה מבוגר ובין אם אתה ילד.

יישור שיניים - סקירה כללית

ראשית, נסקור את האפשרויות העומדות לפנינו על מנת לעבור תהליך של יישור שיניים ולהגיע לתוצאה מקסימאלית ואסתטית. מטופל יכול לקבוע את טכניקת הטיפול האולטימטיבית עבורו בזמן קבלת יעוץ מרופא השיניים ולקבל מענה על דרישותיו והבנת התהליך כגון, נוחות, מהירות התהליך וכמובן, התוצאה הסופית.

סוגים שונים של יישור שיניים

לכל אחד מהסוגים השונים ישנם יתרונות וחסרונות. תוך יעוץ עם רופא השיניים שלך, תוכל להבין איזה מהטיפולים הכי מתאים לך. רופא שיניים אורטודנט יוכל לסייע ולייעץ בהתאם למצבך הבריאותי, גילך ועוד..

יישור שיניים - לא לאסתטיקה בלבד

לעיתים, יש צורך בביצוע יישור שיניים במקרים נוספים ולאו דווקא מסיבות אסתטיות .
לפני טיפול של הכתרת השן לעיתים יש צורך בהבקעה (משיכת כותרת השן), בניית עצם ע"י הזזת השיניים. טיפול של יישור שיניים הוא בעל ערך רב, מעבר לפן האסתטי הנראה לעין, הוא משרת מטרות בריאותיות נוספות לדוגמא, משפר את היגיינת הפה, משפר את תהליך הלעיסה והעיכול, משפר ומקל על הדיבור.

לא רק ריבועים כהים על השיניים

כיום החלופות הבלתי נראות בטיפול והשיטות המתקדמות הן אסתטיות יותר.
כולנו חושקים בחיוך יפה ופה בריא, זה הזמן לקבוע פגישת יעוץ במרפאתנו אצל רופא שיניים מומחה ליישור שיניים אשר יכוון ויסייע לך עם מיטב ניסיונו.

Scroll to Top