ציפוי למינייט

למינייט – ציפוי החרסינה שיעניק לשיניים מראה מושלם

הפנים הם כרטיס הביקור שלנו, והחיוך הוא תוספת נהדרת ליצירת רושם ראשוני חיובי ולכן עליו להיות מושלם ולחשוף שיניים לבנות ובוהקות ממש כמו של כוכבי קולנוע המסתובבים על השטיח האדום. ציפוי חרסינה על ידי חומר למינייט הוא תחום חדשני שנכנס בסערה לעולם אסתטיקת השיניים והוא מאפשר הסתרת פגמים בשיניים, פתרון אסתטי לבעיות קלות של צורה ומנח השיניים וקבלת מראה טבעי של שיניים לבנות ויפות.

מהו ציפוי למינייט?

למינייט (Laminate) הינו חומר המכיל איחוד של שתי שכבות או יותר (בהתאם למצב השיניים) אשר מחליף את האמייל שאבד לשן או שהוסר ממנו בשל היותו פגום, וכך הוא מודבק על ידי רופא השיניים המטפל לשן והופך להיות חלק ממנה. ציפוי חרסינה הוא שם מסחרי ללמינייט, כיוון שבמראה שלו הוא דומה לחומר חרסינה הנחשב לחומר חזק, עמיד ובעל ברק מסוים הגורם לשקיפות למחצה, ממש כפי שנראית שן מבריקה ויפה. חומר הלמינייט מאפשר את השינוי של צורת השן, של צבעה וגודלה, ולכן יש צורך להכין את השן לתהליך ולפנות כ- 0.5 מ"מ משטח האמייל כדי שיהיה מקום לציפוי.

הכירו את היתרונות הרבים של ציפוי למינייט

  • מדובר בתהליך מהיר וקל, יחסית לציפויי חרסינה קלאסיים הקיימים בשוק.
  • הצורך בהשחזת השן הוא קטן יחסית, מה שמקצר את התהליך ואת משך הטיפול.
  • מדובר בתהליך שלרוב אינו דורש הרדמה מקומית.
  • קבלת מראה טבעי, אסתטי ועמיד לאורך זמן.
  • הקו השחור שנוצר בכתר אינו נראה על ידי ציפוי למינייט.
  • הפגיעה בשן הטבעית היא מינימאלית ביחס לתהליך הכנת כתר.

תהליך ציפוי השיניים בלמינייט

בראשית התהליך רופא השיניים יבחן את מצב השיניים ויוודא כי הן תקינות לתהליך. השלב השני הוא הכנת הציפוי הנעשה על ידי לקיחת מידות השיניים ושליחת המידות למעבדה לצורך הכנת הציפוי. כמו כן, בשלב זה בוחרים את גוון הציפוי שעליו להיות תואם לשיניים הקיימות ולרצון המטופל, או לחלופין בגוון לבן בוהק יותר למראה הוליוודי. את הציפוי הרופא ידביק על השן בצורה די דומה להרכבת עדשות מגע והוא נעשה במהירות רבה וללא כל כאב. לעיתים נדרשת השחזה קלה של השן, אותה יבצע הרופא בצורה מקצועית וללא כאב.

חשיבות בחירת רופא מיומן לתהליך

תוצאות ציפוי הלמינייט תלויות בניסיונו של הרופא, ולכן על מנת לקבל תוצאות מדויקות ואסתטיות חשוב לבחור ברופא שיניים בעל ניסיון רב בתחום אשר עובד עם מעבדות מובילות. מרפאתו של ד"ר ברטי שגב מתמחה בציפוי למינייט ועובדת עם המעבדות המובילות בישראל ומבטיחה תוצאות איכותיות לצד תהליך מקצועי ומהיר.

לקביעת פגישת ייעוץ והתאמת הציפוי, הנכם מוזמנים לקליניקה ולזכות בחיוך מושלם עם שיניים במראה פורצלני שלא ניתן לפספס.

אשת צוות שמבצעת טיפולי שיניים לילדים באמצעות גז צחוק
Scroll to Top