סורק דיגיטלי

רפואת השיניים הולכת ומתפתחת בקצב מהיר ונראה כי דבר לא יעצור אותה. הרצון להביא את החידושים הרבים בתחום נובע מהחשיבות של בריאות השיניים ועד כמה שהן ממלאות תפקיד חשוב ביום יום. אחד הכלים הנחוצים עבור רופאי שיניים הוא צילום השיניים המאפשר להם לראות בצורה מיטבית את פנים השן ובכך להתאים עבור המטופל את הטיפול הנכון, ודווקא כאן השוק חולל מהפכה של ממש.

סורק אינטרה אוראלית הוא הפיתוח החדשני בעל תוכנת תלת מימד המיועדת לסריקת חלל הפה, ובנוסף הינו בעל תוכנת עיצוב הכתר או הכיפה. הסורק מאפשר סריקה תלת מימדית של חלל הפה ללא כל שימוש בחומרים שונים, ללא עיוותים, הוא בעל תכונה ייחודית לעיצוב כתרים וקבלת כתר או כיפה אופטימליים. כמו כן, על ידי שימוש בסורק ניתן לסמן את קו הסיום באופן ברור וחד ומפחית את הצורך בשימוש חוטי רטרקציה.

במרפאתו של ד"ר ברטי שגב תוכלו למצוא סורק אינטרה אוראלית של החברה האמריקאית – Sirona בטכנולוגיה הטובה ביותר המאפשרת לצוות המרפאה לתת למטופלים את הפתרון הטוב ביותר על ידי אבחון מעמיק וקבלת תוצאות ברורות ומדויקות. מצלמה אינטרה אוראלית הינה מצלמה קטנה במיוחד ומאפשרת למטופלינו לראות בצורה ברורה ומדויקת את מכלול התמונה של הפה, החניכיים והשיניים, ובכך לאבחן בצורה מקצועית את הבעיה. התמונות המתקבלות הינן מוגדלות וברורות יותר מכל שיטה אחרת וכן ניתן להבחין לפרטי פרטים ולהגיע לאבחנה מדויקת יותר.

היתרונות עבור המטופלים בשימוש בסורק אינטרה אוראלית:

  • מהירות ויעילות – הסריקה הינה מהירה באופן יוצא דופן, כך שזמן האבחון מתקצר ביחס לשיטות אחרות.
  • דיוק – בעזרת הסורק ניתן להגיע לתוצאות מדויקות במיוחד בשל איכות התמונה המתקבלת.
  • סורק קל להפעלה – מדובר על מכשיר אינטואיטיבי, נייד וקל ביותר להפעלה.
  • סריקה צבעונית – ניתן לקבל דרך הסורק צילום בצבע המאפשר להבחין בין רקמות רכות ורקמות קשות, לזהות סתימות אמלגם, זהב או קומפוזיטיות.
  • אפשרות שמירת התמונות בקובץ לקוח בתיק האישי ובכך לשפר את מהלך הטיפולים.
  • ניתן לשלוח את התמונות בקלות לרופא מומחה אחר, לחברות ביטוח ומעבדות שיניים.

צוות מרפאתו של ד"ר שגב ברטי מציע עבור מטופליו ציוד חדשני ביותר לצורך נוחות הטיפול וקבלת תוצאות מדויקות. אנו מזמינים אתכם לחוות טיפולים חדשניים ומהירים ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר.

אשת צוות שמבצעת טיפולי שיניים לילדים באמצעות גז צחוק
Scroll to Top