השתלת שיניים לא מה שחשבתם

הרצון לחייך בפה מלא, בשיניים יפות ובריאות, קיים באופן טבעי אצל כולנו, הרי החיוך הוא כרטיס הביקור שלנו המאפשר לנו לחוש נינוחים עם עצמנו במקומות חברתיים. אולם הטבע עושה את שלו ובחלוף השנים השיניים נוטות לאבד מחוזקן, שורשי השן נחלשים בשל בעיות דנטליות או גנטיות, תאונות או פציעות, מחלות חניכיים חריפות, ריקבון השיניים, טיפולי שורש שלא צלחו, פגמים מולדים וכו'. אולם, הבשורה הטובה היא הפתרונות החדשניים בשוק המאפשרים להתגבר על התופעה ולאפשר לכל אחד להתחדש בשיניים במראה טבעי לחלוטין על ידי השתלה המותאמת לו באופן אישי.

הפתרון הטוב ביותר לשיניים חסרות

חוסר בשיניים אינו פוגע רק במראה האסתטי, אלא יכול להשפיע על איכות החיים של האדם, אם זה על חווית הדיבור, חווית הלעיסה ובכלל פגיעה ישירה בביטחון העצמי ואובדן החיוך המושלם שכל אחד הורגל אליו. במהלך השנים האחרונות אנו עדים לחידושים שונים בתחום השתלת השיניים אשר מהווים תחליפים מלאכותיים שנועדו למלא את מקומה של השן החסרה. החלופות הרבות בשוק כגון שיניים תותבות אינן עמידות באותו קנה מידה של השתלות השיניים, ולכן השתלות שיניים קבועות הוכחו כיעילות ביותר לשיקום הפה ולאפשר לו לתפקד בצורה מיטבית.

יתרונות השתלת שיניים

יציבות ועמידות – שתלים הם חזקים ועמידים יותר ביחס לכל שיטת שיקום אחרת כגון גשרים ותותבות, והם למעשה פתרון קבוע ויציב לאובדן שיניים.

שילוב שתלים עם תהליכי שיקום נוספים – לדוגמא, שתלים יכולים לתמוך בכתרים אשר מחליפים שן חסרה או שילוב של שתל ותותבות המאפשר לצמצם פציעות של רקמת השן ולהגדיל את יציבות השיניים.

נראות טבעיות לחלוטין – השיניים הדנטאליות נראות כמו שיניים טבעיות ורגילות לכל דבר הן מבחינת נראות והן מבחינת תפקוד, ובכך הן משפרות ללא היכר את הביטחון העצמי, המראה האסתטי, ואת חווית הלעיסה והדיבור.

תחזוקה קלה ביותר – השיניים המושתלות הן קלות לניקוי ותחזוקה ביחס לכל פתרון חליפי אחר, והתחזוקה זהה לתחזוקה וניקוי של שיניים טבעיות.

התאמה למערכת השיניים – השיניים המושתלות זהות לחלוטין לשיניים הטבעיות בפה מבחינה אסתטית ומבחינת בריאות הפה, כך שהן ישתלבו בסינרגיה מושלמת עם יתר השיניים הטבעיות מבלי אפשרות לחוש בהבדל.

השתלים אינם מזיקים לשיניים הסמוכות – השתלות שיניים אינן תומכות בשיניים הסמוכות בניגוד לשיניים תותבות וגשרים, כך שההשתלה לא תגרום לשחיקת השיניים הסמוכות.

אין הגבלה בלעיסת המזון – השתלים אינם גורמים לקושי בזמן הלעיסה וניתן ללעוס איתם את כל סוגי המזון, וזאת ביחס לפתרונות אחרים המגבילים את סוגי המאכלים (לרוב הקשים).

מגוון סוגי השתלות – כיום ניתן למצוא שיטות חדשניות להשתלת שיניים וסוגי שתלים מתקדמים העשויים מברגים וחומר סגסגת טיטניום אשר מתמזגים בצורה מושלמת בפה. כמו כן, ניתן למצוא סוגי שתלים שונים כמו – שתלי צילינדר, שתלי בלייד, שתלי דיסק, שתלי הרמת סינוס ועוד.

אם כך, השתלות שיניים שייכות למומחים, ולכן אנו מזמינים אתכם לקליניקה של ד"ר שגב על מנת שיתאים עבורכם את השיטה וסוג השתלים המותאמים לכם באופן אישי. במרפאה תתקבלו בחמימות רבה ותוכלו להשיב את הביטחון העצמי ולקבל מראה אסתטי נחשק.

אשת צוות שמבצעת טיפולי שיניים לילדים באמצעות גז צחוק
Scroll to Top